הרשמה לרשימת דיוור
מלאו את הפרטים ותוכלו להנות בכל חודש מהמבצעים הכי חמים שלנו:
כתובת דואר אלקטרוני
 אני מאשר קבלת פרסומים למייל
חבל סקסוניה מחיר לאדם מ: תאריך יציאה:   |  תאריך חזרה:
בקצה המזרחי של גרמניה שוכנת המדינה החופשית – סקסוניה
לתשומת לבך:המחיר אינו כולל טיסות הלוך ושוב מהארץ

  חבל סקסוניה – 1000 שנות היסטוריה

בקצה המזרחי של גרמניה שוכנת "המדינה החופשית – סקסוניה". בגבול עם פולין והרפובליקה הצ'כית
הממלכה הסקסונית (בעבר,כיום חלק ממדינת גרמניה) נחלקת לשלושה אזורים תיירותיים:
1.הריי הארזגבירג אשר משולבים עם מורשת תרבותית ומאפיינים טבעיים אשר מתאימים לכל
מגוון פעילויות הפנאי. 2."סקסוניה השוויצרית" הרים ונהר האלבה,אשר יוצרים מראה עוצר נשימה.
3.עמק האלבה אשר מציע את העיר המפורסמת דרזדן,פורצלן מעיירה מייסן,דרך היין או
"מסלול האופניים של אלבה".

השילוב בין ערים יפות ומלאות חיים כגון:דרזדן או לייפזיג,נופים מרהיבים בהרים או נחלים ועמקים
מורשת תרבות כמו עבודות הפורצלן המיוחדות ואמנות הבארוק כמו גם,מגוון עצום של פעילויות פנאי
הופכות את חבל ארץ זה לכה ייחודי ותיירותי הן למקומיים (גרמנים) והן,לתיירות בינלאומית.

מרחקים בנסיעה מדרזדן:
ברלין 190 ק"מ
ויימאר 197 ק"מ
וורוקלאו 260ק"מ
פראג 150 ק"מ
ארפרוט 217 ק"מ
קואבאס\שפראואלד:130 ק"מ

 


דרזדן  - לאחר יותר מ 60 שנים של היסטוריה מלאה באירועים,דרזדן נחשבת לעיר היפה ביותר במזרח
גרמניה כיום.  בירת חבל סקסוניה ובנוסף,מכונה "פירנצה של האלבה" עקב סגנון האמנות שבה: בארוק וים
תיכון. ממוקמת בעמק האלבה היפה,לעיר ולסביבתה יש המון להציע. דרזדן נהרסה כליל במלה"ע ה 2 ובמהלך השלטון הקומוניסטי הרבה מאוד מבנים היסטוריים נהרסו. אחרי נפילת החומה ב 1990 החלו להקים את הערים מחדש וכיום העיר מחודשת והוחזר לה הזוהר שהיה לה בעבר. אתרים ראויים לציון:
ארמון ה"זווינגר": קומפלקס של גנים ומבנים בסגנון בארוקי,מהמאה ה 18 ובתים של ימינו,גלריה
לאמנות ואוסף פורצלן. בית האופרה "סמפר" ממוקם בליבה של העיר העתיקה,זהו ציון דרך בדרזדן ההיסטורית אשר מציע אופרה ברמה גבוהה. כנסיית "גברתנו" כנסיית הבנויה בסגנון הבארוק מהמאה ה 18 שוקמה במלואה בשנות ה 90 אחת מן הקתדראלות הגדולות ביותר בצפון האלפים.

  

לייפציג - העיר השנייה בגודלה בחבל סקסוניה הייתה בעלת מיקום חשוב של מסחר,חינוך ואמנות מאחר ומקורותיה היו במאה ה 12. היסטורית,היה זה מקום מיועד מסחר ולאחר מכן עבור בתי דפוס. כיום,זהו אחד מאזורי המסחר העיקריים בגרמניה וכן,עיר אוניברסיטאות מסורתית. מסורת האמנות מבוססת בעיקר על המלחין הנודע יוהן סבסטיאן באך,המוזיקאי פליקס מנדלסון ברטולדי והמשורר יוהן וולפגאנג וון גוטה.
כמו דרזדן,העיר נהרסה במלה"ע ה 2 ושוחזרה אחרי 1990,כיום מפורסמת בזכות סגנון החיים
הצעיר והמודרני ונקודות הציון התרבותיות. נקודות ציון: בית העירייה הישן: נבנה במאה ה 16,בסגנון הרנסנס,המבנה הזה הוא אחד מבית העירייה היפים ביותר כיום,משמש כמוזיאון לתולדות העיר.
אנדרטה לזכר הקרב של המעצמות : אנדרטה גדולה לניצחון על נפוליון,תצפית בגובה של 91 מטרים.
גן החיות של לייפציג: אחד מגני החיות הישנים אך,החדשניים של גרמניה,חוויה טרופית ביערות הגשם או קופים מרחבי העולם וכיוב'.

 

 מייסן - הוקמה במאה ה12 כיום כינויה הוא:"עיר הפורצלן" עקב שיש ממנה ייצוא רב של פוצלן
"פורצלן מייסן". העיר העתיקה בסגנון ימי הביניים או היקבים לאורך נהר האלבה הפכו את העיר הקטנה הזו
למוקד משיכה. מפעל הפורצלן: הפורצלן המפורסם בעולם,הוא ללא ספק העניין העיקרי כאן.
אתרי העבודה,המוזיאון והחנויות בהן ניתן לבקר. הקתאדרלה : קתדראלה גותית טיפוסית,אשר הטביעה את חותמה עם השנים. בה ניתן לקחת סיורים מודרכים. טירת אלברצ'סבורג: צופה אל העיר,מן המאה ה15,כיום משמשת הטירה כמוזיאון ומוקד אירועים. גורליץ ממוקמת בקצה המזרחי של חבל סקסוניה,הגבול עם פולין מהווה את קצה העיר. העיר כמעט והופצצה כליל במלה"ע ה 2 ,בה אמנות מתקופות שונות:
גותית,בארוק,רנסנס וכן,בעלת משמעות היסטורית. השוק התחתון: לב העיר העתיקה ובו בית העירייה הישן בצידו האחד של הכיכר. שילוב מדהים של תחומי אמנות ותרבויות ניתנות לצפייה במתחם כה קטן.
מוזיאון סילסיאן ממוקם בתוך בניין בסגנון הרנסנס,זהו מוזיאון מודרני ומלא אירועים למעלה מ 900 שנים.
כולבו בסגנון ווליאמיניה אשר נבנה בתחילת המאה ה 20 עם עיצוב מיוחד עדיין מתנהל ככולבו.

 באוטזן - על נהר השפרה,50 ק"מ מזרחית לדרזדן שוכנת לה באוטזן עם הנוף ההיסטורי שלה. כנסיות ישנות,פארקים,טירת אוטנבורג והעיר העתיקה בעצמה אשר ראוי לבקר בה. הדבר המפורסם ביותר בבאוטזן הוא החרדל המיוצר בה. שמניטז העיר השלישית בגודלה בסקסוניה,מהווה גם מקום יציאה אל הריי הארזגבירג ממוקמת בקצה הצפוני שלו. העיר הוקמה במאה ה 12,מפורסמת בזכות התרבות ההיסטורית שלה,בית האופרה,בית העירייה או בתי האמנות,כמו כן,מהווה נקודה מצוינת לתחילת טיול בהריי הארגברירג.

סקסוניה השוויצרית - החלק הגרמני של הריי אבן החול של האלבה מכונה סקסוניה השוויצרית. זהו טווח שטח גדול של הרים הגובל ברפובליקה הצ'כית המגיע לעד 532 מטרים. השם הגיע משני אמנים שוויצרים אשר בקרו באזור זה ונזכרו במולדתם. האזור מפורסם לא רק בזכות הנופים המרהיבים,אלא גם בזכות הפארק הלאומי בו מגוון פעילויות  אשר מתאפשרות ומשלבות בדרך הנופית. נקודות ציון: הפארק הלאומי סקסוניה השוויצרית הפארק הזה הוקם ע"י הממשלה הגרמנית ב 1990 יחד עם הממשלה הצ'כית בצד השני של הגבול. טיפוסי לפארק זה נוף סלעי והררי.

פדל סטימר - זוהי דרך טובה לחקור ולגלות את הנוף המרתק על ידי סירה,אנייה על נהר האלבה.
ישנם סיפורים היסטוריים בין 80 ל 130 שנים אשר מציעים טיולים שונים בדרך המובילים
כמעט עד דרזדן. טיפוס הרים העיצוב הסלעי המרשים מושלם עבור מטפסים. חובבנים ומקצוענים יתרגשו מהאפשרויות הרבות והמגוונות יותר מ 10000 סוגי טיפוס ומ 1000 סלעי אבן חול.

הריי ה "ארזגבירג" - הטווח הנמוך של הרים אלו יוצר גבול טבעי בין סקסוניה בגרמניה לבין אזור בוהמיה ברפובליקה הצ'כית. ההרים מגיעים עד לכדי 1200 מטרים מעל גובה פני הים. השם של אזור זה נובע מהמשאבים הפזורים באזור כגון:כסף. למכרות השפעה רבה הרים אלו אשר יוצרים את הנוף המיוחד.
מלבד התרבות וההיסטוריה ישנו ההיבט של טיפוס ההרים,רכיבה על אופניים ומגוון פעילויות ספורטיביות אחרות אשר יוצרות עניין,כמו כן,שווקי חג מולד ועבודות אמנות שונות. רכיבה על אופניים ישנן אפשרויות של מסלול רומנטי ורגוע לאורך הנהר או מסלול ספורטיבי,המקום מציע את מגוון האפשרויות ,מה גם שניתן לשכור את האופניים במקום. מכרות בעיקר מכרות כסף,אשר התגלו לפני מאות שנים ניתן להבחין במגורים,ערים וכיוב' מהתקופות ההן. פעילויות חורף הנוף היפיפה של סקסוניה מרשים אף יותר כשהוא מושלג. יש כאן אפשרויות לכל המשפחה לא רק למקצוענים. סייפן. ממוקמת בגבול הצ'כי,זהו כפר קטן אשר מפורסם בזכות תעשיית הצעצועים שבו ובתי המלאכה . צעצועי עץ,בובות ועיטורים,קישוטים בייחוד בתקופת חג המולד. עמק האלבה נהר האלבה מתחיל בצ'כיה חולף בסקסוניה וגרמניה ונשפך בים הצפוני.
האזור מלא בנופים,יערות,כפרים קטנים,גדות,השונות הנופית היא מה שהופכת את המקום לכה מבוקש ומתאים לחופשות. מלבד הטבע והנופים,העמק מפורסם בזכות היקבים ומציע את "מסלול האופניים של האלבה"  כמו גם,"מסלול היין" אשר מתאים למבוגרים ולצעירים גם יחד.

 יין - לפני יותר מ 1000 שנים החלה תרבות היין של העמק. מתחילת המאה ה 20 תעשיית היין החלה יותר חשובה והיוותה את התרבות הנופית של האזור. במהלך "מסלול היין של סקסוניה באופניים" כמה יקבים הזמינו את המבקרים לטעימות יין כמו כן,ביקור בבתים הכפריים המקומיים ובכנסיות המקומיות. מסלול האופניים לאורך האלבה מתחיל בצפון הרפובליקה הצ'כית ומסתיים באלבה אסטורי,זהו מסלול של כ 1220 ק"מ. שנה שעברה מסלול זה נבחר כמסלול האופניים הפופולארי ביותר בפעם השביעית ברציפות.
בסקסוניה המסלול נע לאורך נקודות ציון בדרך כגון:"סקסוניה השוויצרית",מייסן ודרזדן.  טירת פילניטז
טירה זו מן המאה ה 19 שוכנת על גדות הנהר רק ק"מ ספורים ממרכז העיר דרזדן וכוללת שלושה מבנים וכן,גן גדול. שלושה מוזיאונים שונים בתוך המבנים וגן יפיפה עם פביליון וצמחייה מגוונת בה ניתן לבקר.

 אתרי תיירות - מבנה ה VW בדרזדן המכונה "מפעל הזכוכית"משלב,אדריכלות מעניינת ורכבים.
מבקרים יכולים הן ליהנות מהאדריכלות,הבנייה המיוחדת וכן,בתהליכי בניית הרכבים. ישנם סיורים מודרכים במגוון שפות. בנוסף,עוד חוויות תרבויות וקולינריה אשר קיימות באזור. מצודת קוניג שטיין אחת ממצודות (מבצרי) ההרים הגדולות אשר ממוקמות בהר השולחן אשר על גדות האלבה. המבנים שבמצודה בני מעל ל 400 שנים ומראה את היסטוריית חיי המלחמה אשר לקחו מקום כאן. במרכזה ניתן להבחין בבאר\מעיין השני בעומקו באירופה. מפעל שעונים  בדרום מזרח קצה סקסוניה שוכן הכפר של גלסהוט הידוע בזכות מפעל השעונים הגדול שבו. מאז אמצע המאה ה 19 מפעל שעונים היה לתעשייה החשובה ביותר בעיר.
המוזיאון הגרמני לשעונים הוא אחד מנקודות הציון החשובות ביותר לביקור באזור זה. מוזיאון למינרלים שבפרייברג התערוכה "אדמת מינרלים" או "טרה מינרליה" אשר מוצגת ע"י האוניברסיטה הטכנולוגית של פריברג. האוסף הפרטי הגדול ביותר של יותר מ 3500 מינרלים אשר מוצגים בטירת פראודנשטיין.
מציגים:מינרלים,אבנים יקרות וכיוב' מכל רחבי העולם. מסביב לאזור.

ווימאר  - נמצאת רק שעתיים נסיעה מדרזדן ופחות מזה מלייפזיג. ביקור בבתי המשוררים כמו: גוטה ושילר,טירת ימי הביניים והתיאטרון הלאומי.

ארפורט - שוכנת 24 ק"מ מזרחית לווימאר,נקודת הציון העיקרית בה היא הקתדראלה,הכיכר ההיסטורית
"פישמרקט" ובית הכנסת הישן מן המאה ה 11.

דסאו - בה מצוי הפארק האנגלי הגדול ביותר בגרמניה ובאירופה כולה.הוקם במאה ה18 ע"י אדריכל באוהאוס עם המוזיאון בסגנון הבאוהאוס.

יער השפרה - 120 ק"מ צפונית לדרזדן ידוע במיוחד בזכות הביצות,התעלות,עצי האורן,מדשאות,בתי מסורתיים ובעיקר מפורסם בזכות המלפפונים.

ברלין - כשעתיים נסיעה צפונית לדרזדן,מגיעים לברלין.

פראג - ניתן להגיע עם רכבת או בנסיעה ברכב לא יותר משעתיים נסיעה.

קארלסבאד - ק"מ מהגבול הגרמני שוכנת עיירת הספא המאופיינת באדריכלות מיוחדת מגוון בלתי נדלה של ספא ובריאות.

סקסוניה מאופיינת בשווקי חג המולד שבה לכן,השווקים היפים ביותר יהיו כאן .

 

שם המלון:
בסיס אירוח:

לחץ כאן לכל המבצעים בקטגוריית
היער השחור
תנאי שימוש באתר    |    מפת אתר    |    צור קשר    |    פרופיל חברה    |       |    יוון
AVR שיווק ותפעול תיירות    |    אוסישקין 5/28 רמת השרון 47210    |    טלפון: 03-5477355    |    פקס: 03-5477344    |    אימייל: Avr2009@bezeqint.net
You know what? I also like that I don't need to adjust the rolex replica date. If the watch has been sitting for a while and isn't wound, I like that setting it is faster and rolex replica more simple given that you just need to set the time (and not deal with AM/PM). I don't use the date on my watch all that much - even though I do appreciate the complication - and in this instance, I felt a degree of freedom to not have it in the rolex replica sale Submariner. Rolex watches are built with the precision of scientific instruments and they are among the rolex replica sale few watches that you can inspect with a magnifying glass and rolex replica sale still appreciate so many areas of perfection. Whether or not you are looking at the 18k white gold hands and hour markers (which are tarnish resistant), or the polishing on the steel case, Rolex does its best to replica watches sale imbue a product like this with a real sense of perfection.