הרשמה לרשימת דיוור
מלאו את הפרטים ותוכלו להנות בכל חודש מהמבצעים הכי חמים שלנו:
כתובת דואר אלקטרוני
 אני מאשר קבלת פרסומים למייל
הריין והמוזל מחיר לאדם מ: לקבלת הצעתמחיר אנא פנו למרכז ההזמנות תאריך יציאה:   |  תאריך חזרה:
הריין והמוזל 2 נהרות יעד 1
לתשומת לבך:המחיר כולל טיסות הלוך ושוב מהארץ

 

 הריין והמוזל – 2 נהרות יעד 1

מקורם של הנהרות המפורסמים שוכן בעצם בשוויץ ובצרפת,מפגשם הוא בקובלנץ במקום המכונה "הפינה הגרמנית".   הדרך אל האזור הריין והמוזל,בו שני יעדים תיירותיים מלווה בעמקים של דרום מערב גרמניה המחוזות הללו עשירים במוקדי משיכה הן בטבע והן בתרבות ומציע מגוון פעילויות לכלל קהלי היעד.  המבנה והמיקום מאפשרים למטיילים לחקור ולגלות את הנופים של הנהרות והעמקים כמו גם את הסביבה.

קובלנץ המקום בו הריין והמוזל נפגשים.
קובלנץ בת ה 2000 ממוקמת בנקודת ההתמזגות של הנהרות הריין והמוזל.
מתקופת התיישבות הרומאים העיר הייתה מבוקשת באופן תמידי בזכות המיקום הייחודי שלה
בין שני נהרות. במהלך המאות מאז העת העתיקה של הרומאים דרך ימי הביניים ועד הממלכה הפרוסית כל הללו הטביעו את חותמם בעיר אשר נהרסה כליל במהלך מלה"ע ה 2 ונבנתה מחדש.

BINGEN שוכנת בצד השני של נהר הריין וגם כן מלאה במרכזים היסטוריים,כגון:טירות וכנסיות מתקופת ימי הביניים בעיר וסביבה.

 

החבילה כוללת

טיסות לקלן גרמניה

רכב שכור

3 לילות בקובלנץ

3 לילות בבינגן

המחיר לנוסע

 

 המחיר הינו לנוסע מינימום 2 נוסעים בחדר

רכב בסגנון פיגו 308 או דומה ידני כולל ביטוח החזר השתתפות עצמית

המחיר אינו כולל מס תיירות

המחיר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת

 

אפשרויות לטיול באיזור הריין והמוזל

 

ה"פינה הגרמנית" זוהי הנקודה בה שני הנהרות נפגשים.
במהלך המאה ה 19 וקרוב לסיומה וויליאם הראשון הטביע את חותמו על קובלנץ,
אזור היערות של נהר הריין,הוא אחד הגדולים והשמורים ככלל. מצודות EHRENBREITSTEIN הבתים של האזור הפכו למוזיאון ארכיאולוגי אשר מציע מגוון סיפורים על קובלנץ ועמק הריין. בין החודשים מרץ ואוקטובר ניתן להגיע למצודות ע"י חציית הנהר באמצעות כבל ומשם ניתן לערוך תצפית אל נוף נפלא.

ארמון ELECTORAL
הארמון אשר מעוצב בסגנון הניאו קלאסי נבנה בסוף המאה ה 18 היה מקום מושבו של הארכיבישוף האחרון והנבחר של טריאר כיום הוא אתר מורשת של אונסקו. כמו כן,במקום גן גדול ויפה.

"ריין הרומנטית"
העמק עוצב כאתר מורשת לאומי בזכות השינויים והיופי הנופיים והתרבותיים שבו.
האזור נמשך לאורך שני צידי הנהר בין הערים וויסבאדן ומיינז בדרום עד קובלנץ בצפון.
האזור מפורסם במיוחד בזכות הכרמים והיקבים ומורשת היין אשר הושרשה בו עוד מתקופת הרומאים.
הסמל של דרום העמק הוא העיירה וויסבאדן אשר מהווה את אחת מערי הספא העתיקות ביותר באירופה. הגורם המושך אל יעד זה הוא לא רק המיקום של הנהר אלא גם בזכות הכרמים באזור.
כמו כן,כדאי לבקר בבית העירייה והעיר העתיקה.

RUDESHEIM ,גם כן ממוקמת בקצה אזור הכרמים של הריין,מציגה אחד או שניים מהאזורים המובילים אל גדות הנהר. בנוסף,מציעה אזור היסטורי ומרכז עיר ימה"ב יפה עם בתים ייחודיים.
הנוף מוקף בכרמים ויקבים כמו כן,מגוון אפשרויות של טיולי הליכה או רכיבה על אפניים.


BINGEN שוכנת בצד השני של נהר הריין וגם כן מלאה במרכזים היסטוריים,כגון:טירות וכנסיות מתקופת ימי הביניים בעיר וסביבה.
כמו כן,העיר מהווה נקודת יציאה טובה לטיולי יום ליד אזור המוזל.


BACHARACH עיר מרשימה מאוד ואף,כונתה אחת הערים היפות בעולם.
ידועה בייחוד בזכות עבודות האדריכלות,המסגרות הטירות והכנסיות כמובן שגם בזכות המיקום על גדות הנהר ומוקפת בהררים וכרמים יפים.
ניתן להבחין בעמק הריין מתצפיות שונות.
אחת מן המוכרות היא טירת כץ עם תצפית אל נהר הלורליי עם נוף מעל האזור ההיסטורי והסביבה של סנט גואר במקום בו שוכנת הטירה הגדולה ביותר במרכז הריין הידועה בשמה BURG RHEINFELS זהו נוף עוצר נשימה. לאורך עמק הריין,ישנן טירות ומצודות רבות,אחת הדוגמאות הנפלאות לכך היא טירת מרקסבורג מהמאה ה 12,ניתן לבקר וכן,במקום תערוכות ותצוגות עם מוצגים מן העבר.
מצודת ריינפלס,זו אחת מן הטירות הגדולות ביותר בגדות הנהר,הוקמה ב מאה ה 13 והייתה הגדולה ביותר לאורך תקופת הרנסנס. ניתן להבחין באין ספור נקודות תצפית אל הנהר והעמק.
ישנו מגוון אפשרויות של פעילויות פנאי לאורך הנהר ובעמק. הריינבורגן וואנדארוואג זהו אזור טיפוס אשר במהלך הטיפוס ניתן לראות הרבה מטירות האזור. אזור הרכיבה נמשך מבינגן בדרום עד לקובלנץ בצפון זהו אזור נפלא ובדרך ישנן גם כפרים קטנים וכיוב'.  עמק הריין,כמו גם עמק המוזל,מפורסם בזכות אזור הכרמים שבו. אזור הריין מסתיים בחלק הדרומי של עמק הריין וזהו אחד מהאזורים הוותיקים של גרמניה.כמו גם,אזור מרכז הריין בו כרמים נמשכו עד קצה העמק. העיר ההיסטורית בכרך ממוקמת ב"לב" אזור גידולי הענבים.  טעימות יין וטיולים מודרכים הם חוויה נפלאה באזור זה.


לאורך נהר המוזל
בין הערים קובלנץ לטריאר,שוכן אזור המוזל יעד אשר משתנה נופית ומתאים לחופשה מעניינת.
פעילויות פנאי,נקודות תרבותיות וכן,מטבח מיוחד(קולינריה) ניתן למצוא כמעט בכל פינה.
העיירה הקטנה ברנקסל קו בעלת היסטוריה ומסורת כמו כן,אזורי גידול יין.
כמו כן,מוכרת בזכות אתרי הספא והבריאות שלה,עיר ימה"ב יפה,שוק עתיק ועבודת המסגרות המקומית. הכפר הקטן קוחם ממוקם בין ברנקסל לקובלנץ אשר הוקם המאה ה 9.
מרכז העיר הימה"ב ידועה כמקום שבהחלט כדאי לבקר בו. מטירת רייכסבורג ניתן לתצפת על העיר.

טריאר .. "העיירה העתיקה בגרמניה".
העיר טריאר ממוקמת בקצה הדרום מערבי של גרמניה סמוך לגבול עם לוקסמבורג
הוקמה לפני כ 2000 שנים בעלת אדריכלות ותרבות המושפעת מהרומאים וניתן להבחין בהם גם כיום.
טריאר הרומאית. "השער השחור" זהו הסמל של טריאר (זהו שערה לשעבר של העיר והוא עתיק יומין)*. הבזיליקה של קונסטנטין נבנתה במאה ה 4 כיום כנסייה והינה מהבתים העתיקים ביותר בגרמניה.
ה"קייזר טרמן" מתחם ענק של ספא רומאי עתיק. הגשר הרומאי,אשר חוצה את המוזל זהו הגשר העתיק ביותר בגרמניה. חלקו שופץ אך,חלקו עדיין מקורי מן המאה ה 2. ה "אמפיתיאטרון" העתיק יכול היה ל הכיל 18000 איש בו זמנית. במהלך השנים הוצגו במקום משחקים,קרבות וכדו'.
כמעט כל האתרים שמורים כאתרי מורשת ע"י אונסקו. טריאר בתקופת ימי הביניים.
הכיכר היפה "האופמרקט" שוכן במרכז העיר,בעבר ה"לב" של טריאר זהו היה אזור מרגש ושוקק למשך מאות בשנים,לכן בהחלט שווה לבקר. הקתאדרלה נבנתה ב מאה ה 4 כארמון רומאי.
מרכז הקתדראלה היה קירות פנימיים אשר עדיין קיימים. הסמטה היהודית ממוקמת מאזור השוק אל הרובע היהודי,למרות שיישוב יהודי החל בטריאר במאה ה 2,הקהילה היהודית של היום קטנה למדי.
ארמון אלאקטורס בסגנון הרוקוקו מן המאה ה 17 כולל גן יפיפה. ה זורלאובנר אופר אשר מהווה רובע עתיק של הדייגים בצד הימני של גדות הנהר. מוזיאון צעצועים המארח 5000 תצוגות ממאות שונות.

 בצד האחר של הנהר וויסבאדן שוכנת העיר העתיקה מיינז אשר נוסדה ע"י הרומאים בעת העתיקה.
כיום ניתן לראות אדריכלות ומבנים מתקופות שונות ימה"ב וכן,מן הרנסנס והבארוק.
מוקדי המשיכה העיקריים הם:הקתדראלה,כנסיית סנט.סטפן,כמו כן,יש מרכז יין המזכרת מן התקופה הרומאית. הבירה הפיננסית של גרמניה,פרנקפורט מציעה ניגוד של גורדי שחקים מודרניים מול רחובות נעימים של העיר העתיקה. הרומר בית העירייה מן המאה ה 15 וכן,הקתדראלה של פרנקפורט והכנסייה של פול. 
14 ק"מ דרום מערבית לטריאר שוכנת לוקסמבורג.  ישנו מרכז פיננסי,אדריכלות ומבנים עתיקים ,כמו כן,העיר העתיקה שגם היא שמורה ע"י אונסקו.  ההרים הארדניים בצפון ונהר המוזל או העמק הם בהחלט אתרים אשר כדאי לבקר בהם.

קלן
נוסדה בתקופת הרומאים כיום קלן  מהווה מוקד משיכה תיירותי עיקרי בזכות:
הקתדראלה,העיר הימה"ב,גשרים,מוזיאונים כמו כן,חיי לילה עשירים(קונצרטים,מופעים,מקומות בילוי).
בין קלן לקובלנץ שוכנת הבירה של מערב גרמניה לשעבר בון.  מספר מבנים נאים מן המאה ה 17 וה18 כמו כן,מוזיאונים,גדות נהר מקומיות אשר גורמות לעיר להוות מקום שכדאי לבקר בו בדרך.


 

שם המלון:
בסיס אירוח:

לחץ כאן לכל המבצעים בקטגוריית
היער השחור
תנאי שימוש באתר    |    מפת אתר    |    צור קשר    |    פרופיל חברה    |       |    יוון
AVR שיווק ותפעול תיירות    |    אוסישקין 5/28 רמת השרון 47210    |    טלפון: 03-5477355    |    פקס: 03-5477344    |    אימייל: Avr2009@bezeqint.net
You know what? I also like that I don't need to adjust the rolex replica date. If the watch has been sitting for a while and isn't wound, I like that setting it is faster and rolex replica more simple given that you just need to set the time (and not deal with AM/PM). I don't use the date on my watch all that much - even though I do appreciate the complication - and in this instance, I felt a degree of freedom to not have it in the rolex replica sale Submariner. Rolex watches are built with the precision of scientific instruments and they are among the rolex replica sale few watches that you can inspect with a magnifying glass and rolex replica sale still appreciate so many areas of perfection. Whether or not you are looking at the 18k white gold hands and hour markers (which are tarnish resistant), or the polishing on the steel case, Rolex does its best to replica watches sale imbue a product like this with a real sense of perfection.