הרשמה לרשימת דיוור
מלאו את הפרטים ותוכלו להנות בכל חודש מהמבצעים הכי חמים שלנו:
כתובת דואר אלקטרוני
 אני מאשר קבלת פרסומים למייל
טיול מאורגן - זוגות מחיר לאדם מ: תאריך יציאה:   |  תאריך חזרה:
טיול מהנה בשוויץ נופים מדהימים
לתשומת לבך:המחיר אינו כולל טיסות הלוך ושוב מהארץ

 טיול מאורגן לשוויץ

יום 1 תל אביב, ציריך

עם בוקר, ניפגש בשדה התעופה בן גוריון, ממנו נמריא אל ציריך. עם הנחיתה, נצא לסיור הכירות עם העיר התוססת, נבקר  באגם ציריך, נהלך הסמטאות העיר העתיקה ונראה חלונות מאת מרק שגל במינסטר והשעון הכי גדול באירופה על מגדל סט. פיטר.

 לינה בציריך     

יום 2  לוצרן אנגלברג והר הטיטליס

היום נקדיש את הבוקר לאחת היפות שבערי שוויץ, לעיר לוצרן. נבקר באנדרטת האריה, מונומנט פיסול מרהיב של אריה פצוע המנציח את חיילי המשמר השוויצרי, נחצה ברגל את גשר העץ המפורסם מהמאה ה  14 נטפס על חומות העיר העתיקה ונזכה בנוף מרהיב של האגם והעיר לוצרן. בנסיעה קצרה נוסעים קודם להרגיסוויל  Hergiswil שבו על שפת האגם מפעל מסורתי ליצירת כלי זכוכית מיוחדים במינם. ממשיכים אל אחת מעיירות הקייט והסקי המפורסמות של שוויץ, אנגלברג Engelberg, השוכנת על שפת אגם ולמרגלותיו של הר הטיטליס שבפסגתו קרחון עד. נסייר סיור קצר בעיירה אנגלברג ונתרשם מיופייה מהמדרחוב שלה אך בעיקר מפסגות האלפיים המקיפות אותה בלבו של עמק סגור. נעלה בגונדולה המפורסמת אל פסגת הטיטליס, נבקר במערת הקרח ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על רכסי האלפים המושלגים.  

יום 3 – הכפרים היהודים, בזל והיורה

לא הרחק מציריך ישנם שני כפרים שעד מאה ה-19 היו המקומות החידים בהם ליהודים הייה מותר לחיות. בתי הכנסת הוותיקים עד היום מהווים מרכז הכפרים הציוריים, במקום שבאירופה בדרך כלל ממוקמים הכנסיות. משם המשך הנסיעה לעורך נהר הריין לעיר בזל שבה הסיור מוביל סרך הרחובות הצרים של העיר העתיקה ובוודאי כולל את מרפסת הרצל המפורסמת. בצהריים המוקדמים נסיעה של כשעה מביאה לכפר סאוון Seewen  הקטן בהרי יורה השוויצרים. במקום מוזאיון לאומי שוויצרי יחיד במינו שמציג מכשירי מוסיקה אוטומטיום מכל הזמנים. מיקומו אינו מיקרי כי מאיזור זה תעשית השעונים והמכשירים האוטומטיים התחילה את דרכה למיתוג המוצרים השוויצרים האלה בכל העולם. חזרה למלון בערב.

יום 4 – אזור אינטרלאקן, לאורברונן, אינטרלאקן, אגם בריינץ

יום גדוש ועמוס לפנינו, בדרך נופית, מפותלת ומרהיבה שמובילה אל אגם בריינץ. נחלוף את אגם סרן Sarnersee וממנו אל אגם לונגרן Lungernsee ונרד בתלילות אל אחד האגמים היפים של שוויץ אגם בריינץ Brienz. נבקר ונהלך בסמטאות העיירה שידועה בגילופי העץ שלה והאומנים המגלפים את גגות העץ של העיירה. נמשיך בנסיעה לאורך הגדה הצפונית של האגם אל העמק היפה – עמק לאוטרברונן, למרגלות רכס היונגפראו המושלג. לא נחמיץ את הכניסה למפלים הספיראליים של Trummelbach , שפעת מים אדירה הנופלת בסדרה של 7 מפלים ויוצרת מראה מרשים ביופיו.

לסיום, נקנח בעליה ברכבל אל העיירה מירן, Murren אתר סקי ידוע, ללא כלי רכב, מולנו פסגת היונגפראו המושלגת, נושקת לגובה של 4158 מ' . מתחתנו עמק לאוטרברונן המוריק שמשובץ בבקתות עץ ופרות רועות באחו. נטייל בעיירה ובסיומו של יום קסום זה נחזור למלוננו.

יום 5 שפהאוזן ואגם קונסטנץ

עם בוקר נצא אל אחד מאתרי הטבע היפים של שוויץ לכיוונה של העיירה שפהאוזן בירת הקנטון היושבת על גדתו הצפונית של נהר הריין. נבקר במדרחוב היפה ורשטאדט Vorstadt נתרשם מהבתים המצוירים והמזרקות כאילו נלקחו מן האגדות ובסיומו של הביקור, נצא אל מפלי הריין המרהיבים. זהו המפל הגדול ביותר באירופה שמימיו נופלים מגובה של 21 מ' וברוחב של כ 150 מ'. ישנה אפשרות גם לשוט בסירות אל ראש הסלע המפצל את המפל.

ממשיכים להפסקה בעיירת שטיין אם ריין Stein am Rhein שמרכזה נשמר מימי הבניים ובמהלך המאות הוספו בתים שהאיורים והקישותים עלהם מרשימים העושרם.   אחרי הצהריים הסיור מביא לאגם קונסטנץ. האתר האחרון לתוכנית של היום הוא מיינאו  Mainau, אי בבעלות של משפחת דוקס שוודי שלדורות הפכה את האי לגן פרחים יוצא מן הכלל, מלא צבעי פרחים וצמחים מכל העולם שמרשימים את המטייל בפארק זה.

יום 6 -  מעברי האלפים

מוקדם בבוקר נצא דרומה ונחצה את גוטארדת מעבר האלפים המפורסם בדרכנו לשווייץ האיטלקי. נהנה מהאווירה איטלקית של ממש בבלינצונה, עיר הבירה של הקנטון טיצ'ינו ונמשיך עד לוגנו על שפת האגם שמהווה גם חלק של הגבול לאיטליה. נבלה הצהריים במרכז העיר הציורי לפני שנחזור דרך מעבר ברנרדיונו על כביש הרים טלולה לציריך. הפסקת אמצע הדרך אפשר באיזור שבו התרחש אגדת "היידי" המפורסם.

יום 7 ברן

היום נצא לטיול אל ברן בירתה של שוויץ. אחת מהיפות שבערי שוויץ. עם הגעתנו נצא לסיור רגלי במדרחוב ההומה של ברן, נראה את מזרקות העץ המגולפות לתפארה, את כיכר השוק והדוכנים עמוסי המזון, את בית הפרלמנט ובית העירייה ולא נוותר על "אתר הדובים"  סמלה של העיר ברן. גולת הכותרת שלנו היא ביקור במוזיאון אלברט איינשטיין, שהתגורר בברן מספר שנים. במוזיאון החדש והמרתק נוכל להתרשם ולהתעמק בגאוניותו של הפיסיקאי המחונן וליהנות ממסע הסוקר את חייו ופועלו במהלך שנותיו. בסיומו של היום ולאחר שוטטות ברחובות ההומים של העיר, נחזור למלוננו.

יום 8 ציריך, תל אביב

תם הטיול, עם בוקר, העברה לשדה התעופה הבינלאומי של ציריך, ממנו נמריא חזרה לישראל.

 

שם המלון:
בסיס אירוח:

לחץ כאן לכל המבצעים בקטגוריית
שוויץ
תנאי שימוש באתר    |    מפת אתר    |    צור קשר    |    פרופיל חברה    |       |    יוון
AVR שיווק ותפעול תיירות    |    אוסישקין 5/28 רמת השרון 47210    |    טלפון: 03-5477355    |    פקס: 03-5477344    |    אימייל: Avr2009@bezeqint.net
You know what? I also like that I don't need to adjust the rolex replica date. If the watch has been sitting for a while and isn't wound, I like that setting it is faster and rolex replica more simple given that you just need to set the time (and not deal with AM/PM). I don't use the date on my watch all that much - even though I do appreciate the complication - and in this instance, I felt a degree of freedom to not have it in the rolex replica sale Submariner. Rolex watches are built with the precision of scientific instruments and they are among the rolex replica sale few watches that you can inspect with a magnifying glass and rolex replica sale still appreciate so many areas of perfection. Whether or not you are looking at the 18k white gold hands and hour markers (which are tarnish resistant), or the polishing on the steel case, Rolex does its best to replica watches sale imbue a product like this with a real sense of perfection.