הרשמה לרשימת דיוור
מלאו את הפרטים ותוכלו להנות בכל חודש מהמבצעים הכי חמים שלנו:
כתובת דואר אלקטרוני
 אני מאשר קבלת פרסומים למייל
תנאי שימוש באתר

 

AVR שיווק ותפעול תיירות

 תנאים ואחריות
 
כללי: המידע בדף זה מהווה את הצעת AVR שיווק ותפעול תיירות. הקיבול יתבצע בהרשמת הנוסע ו/או בתשלום (גם חלקי) ו/או בהשתתפות והוא מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים אשר בדף זה. החברה אחראית אך ורק למידע שנמסר על-ידה בכתב. לא תתקבל טענה של נוסע כי לא קרא דף זה או כי לא הופנתה תשומת ליבו לתנאים ולמידע טרם הרשמתו.
 
AVR שיווק ותפעול תיירות משמשת כמקשרת וכמתווכת בין הנוסעים לבין מפעילי וספקי שירותים כגון: חברות תעופה, בתי מלון, מסעדות, מדריכים מקומיים, אוטובוסים ושירותי קרקע אחרים, ואינה אחראית בכל צורה שהיא לתקלות, שיבושים, עיכובים ונזקים אחרים אשר עלולים להיגרם מאי ביצוע ו/או ביצוע חלקי ו/או ליקוי, של שרות כלשהו המוצע על-ידי ספקי השירותים או מי מטעמם.
 
AVR אינה אחראית לנזקים הנגרמים לנוסע, כגון: נזקי גוף, מחלות, או נזק למטען (ישיר או עקיף) שעלול להיגרם לנוסע במהלך הטיסה ו/או שהייתו בחו"ל עקב תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אשפוז, הוצאות רפואיות, אובדן מטען ומסמכים, כרטיס טיסה דרכון וכיו"ב. לנוסע מומלץ לבטח עצמו, על חשבונו, בביטוח אישי המכסה נזקים ואירועים העלולים לקרות.
 
החברה שומרת לעצמה הזכות, לבטל או לשנות או להחליף כל טיסה ו/או חבילה אם מספר הנרשמים אינו מצדיק את הספקת המוצר ו/או מכל סיבה אחרת ו/או לבטל ו/או להחליף כל מוצר שנרכש ע"י הנוסעים במסגרת השירותים המוצעים.
 
דמי ביטול:
מוסכם שביטול חופשה יכנס לתוקפו עם קבלת הודעת ביטול במשרדי AVR  בכתב בלבד וחתום ע"י הלקוח, אם באי מייל, בפקס' ו/או במכתב.
באחריות הלקוח לוודא שהודעת הביטול אכן התקבלה במשרדינו ולקבל על כך אישור בכתב.
 
 במקרה של ביטול הזמנה (או חלק ממנה), ובמידה וסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן יחול על ההזמנה, יחולו דמי הביטול בהתאם לחוק זה. בכל מקרה אחר יחול האמור להלן: לאחר 14 יום מביצוע ההזמנה ועד 60 ימי עבודה 30% מערך העסקה. אם הביטול חל בין 60 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישולמו 50% דמי ביטול,  30 ופחות ימי עבודה לפני היציאה, ישולמו 100% דמי ביטול מערך החבילה.
 
טיסות סדירות - ביטול טיסות סדירות יגרור דמי ביטול בהתאם לכללי כל חברת תעופה (לרבות כללי האיחוד האירופי).
 
בתי מלון: במידה ולא נכתב אחרת, כניסה לחדרים בבתי מלון היא משעה 14:00 ויציאה עד השעה 12:00 בצהריים. במלונות אשר השהייה בהם הינה על בסיס "הכל כלול", כולל בטורקיה, השימוש במתקני ובשירותי המלון והשהייה בו מופסקים עם פינוי החדר. רמת בתי המלון ודירוגם נקבע ע"י משרד התיירות המקומי של כל מדינה. החברה אינה אחראית להפעלתו היום יומית של המלון, לרבות תקינות מערכותיו והתחזוקה של החדר. חלק מהשירותים המוצעים ע"י בתי המלון הינם עונתיים ולא פועלים כל השנה. הנהלת המלון רשאית בכל עת לסגור זמנית אי אלו מהמתקנים או להפסיק מתן שרות כלשהו ואין החברה אחראית למצבים אלו.
הפעלת מיזוג האוויר אינה באחריות החברה. ההפעלה של המזגנים בחדרים בלבד ושעות הפעלתם הינה בשליטת בתי המלון. בתורכיה ובאי יוון מופעלים המזגנים לשעות ספורות. באי יוון ובטורקיה המזגנים פועלים רק ביולי אוגוסט עד אמצע ספטמבר. בחלק מבתי המלון נדרש תשלום עבור שירותים מיוחדים ועבור שימוש במתקנים כמו: חדר כושר, בריכת שחיה, מגבות בבריכה, שמשיות וכו'. בחלק מבתי המלון בריכות השחיה סגורות בחורף ופתוחות רק בקיץ.
 
מס תיירות בערים באירופה - החל מ-1 בינואר 2011 יוטל מס על התיירים הלנים בבתי המלון בעיר. המס ישולם על ידי התייר ישירות למלון, לפני שיעזוב אותו. מי שיתאכסן במלונות 4 ו-5 כוכבים ישלם 3 אירו לכל לילה של שהייה. מי שיתאכסן במלונות פשוטים יותר ישלם 2 אירו ללילה. פעוטות עד גיל שנתיים יהיו פטורים מתשלום המס החדש.
 
טיסות: הטיסות הינן טיסות שכר מחוץ לנתיב, מותנות באישור מנהל התעופה האזרחי, ומופעלות על פי תקנות טיסות שכר. שעות הטיסה והמוביל עשויים להשתנות. יתכנו נחיתות ביניים ליעד, ללא הודעה מוקדמת. חברות התעופה אוסרות על בני נוער עד גיל 17 לטוס ללא ליווי מבוגר. הנוסע רשאי לשאת עימו באמצעות המוביל כבודה במשקל עד 20 ק"ג . כבודה מעל 20 ק"ג, תחויב בגין מטען עודף בתעריף שיקבע על ידי המוביל. משקל תיקי יד ותחולתם בהתאם לכללי כל חברת תעופה (לרבות כללי האיחוד האירופי). הכבודה היא באחריות הבלעדית של המוביל ו/או נציגו אשר מספק לו את שירותי הקרקע בשדות התעופה. הטיפול בכבודה שלא הגיעה ו/או נפגעה אינו באחריות AVR שיווק ותפעול תיירות.  טיסות סדירות - ביטול טיסות סדירות יגרור דמי ביטול בהתאם לכללי כל חברת תעופה (לרבות כללי האיחוד האירופי).
 
איחורים והקדמת טיסות: כתוצאה מאיחור הטיסה ו/או הקדמת הטיסה, יתכן ויגרם לנוסע הפסד לינה במלון ו AVR לא תשא בהוצאות שיגרמו לנוסע ובהחזר הלילה והיום שלא נוצלו.
 
מניין הימים: במניין הימים מחושבים יום היציאה ויום החזרה גם אם הם ימים חלקיים. זמני היציאה וההגעה נתונים בידי חברת התעופה ואין אנו מתחייבים להשלים את הימים במלואם.
 
אוכל כשר / צמחוני בטיסות : יש להודיע על כך מראש בעת ביצוע ההזמנה ולפחות שני ימי עבודה לפני היציאה. החברה אינה אחראית למקרה בו האוכל המבוקש לא סופק. ברוב חברות השכר הזרות אין אוכל כשר/צמחוני.
 
חדרים במלון: ההזמנות מתבצעות עבור חדר במלון. אין אפשרות להבטיח מראש חדר הממוקם עפ"י בקשת הלקוח, לא בקומה מסוימת, לא חדרים צמודים, או מקושרים ולא בצד המבוקש, גם במקרה של אישור מוקדם על כך. בנופשונים קיימת תוספת עבור חדרים משופרים ו/או חדרים הפונים לים. אין כל מחויבות לקבלת חדרים במבנה המרכזי של המלון או בבניינים נוספים של המלון. האירוח הוא בכל חלקי המלון, בניין מרכזי, וילות, בונגלוס וכ"ד. באירוח על בסיס "הכל כלול" רשאי המלון לחייב את הנוסע בתשלום עבור שימוש במסעדות מסויימות, במשקאות מסויימים, אינטרנט, ספורט מנועי ובכל פריט אחר לפי שיקול דעת המלון.
  
חדרים זוגיים: ברוב המלונות בחדרים יש מיטות נפרדות. אין אפשרות להבטיח מיטה כפולה אף אם הוזמנה מראש.
חדר לשלשה / ארבעה: הוא חדר זוגי רגיל בו מוכנסות מיטה שלישית ו/או רביעית. לעיתים המיטה השלישית/הרביעית הינה מיטה מתקפלת.
 
מחיר/תשלום/שערי מטבע: המחיר אינו כולל את כל מה שלא נכתב במפורש, ואינו כולל ביטוח ואחריות לרכוש הנוסעים ולנזקי גוף כלשהם. המחירים ניתנים לשינוי בהתאם לתקנות טיסות שכר ולכל שינוי בשער המטבעות. מובהר כי במקרה ובו לאחר ביצוע ההזמנה (ולפני תאריך היציאה) חל שינוי במיסי נמל (או בכל מס /היטל אחר) או חל שינוי במחיר הדלק (ע"י חברת התעופה) רשאית החברה לדרוש מהנוסע לשאת בשינוי (גם אם הנוסע שילם כבר עבור השירות). במקרה כזה לנוסע הברירה לשלם את השינוי או לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול. השער לתשלום יהיה שער העברות גבוה של המטבע הנקוב ביום התשלום בפועל או ביום ביצוע ההזמנה או ביום היציאה, הגבוה מביניהם. מוסכם, כי במקרה של תשלום בשקלים בכרטיס אשראי ישראלי יחוייב כרטיס האשראי של הלקוח בסכום השקלי בו סוכם עם הלקוח.
 
רישום יתר ע"י בתי מלון: במקרה של רישום יתר ע"י בתי מלון, רשאי הסוכן המקומי או הנהלת המלון להעביר את הנוסע למלון חלופי המדורג באותה דרגה. העברה למלון החלופי חלה על המלון ו/או הסוכן המקומי.
 
העברות: העברות הנוסעים משדה התעופה למלון ובחזרה מתבצעות באמצעות אוטובוס מאסף ועל כן יתכן כי הנסיעה תתארך עקב איסוף או העברת נוסעים מבתי מלון אחרים. אם לא סופק השירות מסיבה כלשהי חובה על הנוסע להצטייד באישור המלון שהשרות לא סופק ובקבלה על הסעה חלופית בציון השעה.
 
נציג מקומי: מספר הטלפון של הספק המקומי מופיע על גבי שובר המלון וניתן לפנות אליו בכל שאלה. בחלק מאזורי הנופש נמצאים נציגים המועסקים ע"י הסוכן המקומי, אשר משתדלים לפגוש את הנוסע במשך חופשתו כדי לתת לו אינפורמציה על סיורים בתשלום המאורגנים ע"י הסוכן המקומי. אין החברה אחראית אם הנציג לא יגיע לנוסע. למעט העברות מ/אל המלון החברה אינה אחראית לפעילויות אחרות של הנציג.
 
סיורי בחירה: סיורי בחירה נמכרים ומבוצעים ע"י משרדים מקומיים ו/או נציגים מטעמם ואין לAVRכל חלק ו/או אחריות בכל הקשור להם. סיורי הבחירה מותנים במינימום של משתתפים ויתכן כי סיור בחירה מסוים יבוטל על אף שכבר הייתה הרשמה אליו.
 
דרכון ואשרות כניסה: באחריות הנוסע לבדוק מראש כי ברשותו דרכון בר תוקף ל-6 חודשים לפחות. באחריות הנוסע לוודא כי איות שמו כפי שמופיע בהזמנה ובכרטיס הטיסה זהה לאיות שמו כפי שמופיע בדרכון. הנוסע אחראי לבדוק מראש כי ברשותו אשרות כניסה למדינות בהם הוא מתעתד לבקר. AVRאינה עוסקת במתן שרות לקבלת אשרת כניסה.
 
תלונות ותחום שיפוט: מוסכם בזאת שכל טענה ו/או תלונה של נוסע כנגד החברה תוצג בכתב לא יאוחר מ-15 יום לאחר חזרת הנוסע ארצה. הואיל ומרכז הפעילות של AVR הוא בתל אביב, מוסכם בזאת כי בכל מקרה של סכסוך ו/או תביעה ו/או מחלוקת שיהיו למי מהצדדים האחד כלפי השני, תהיה לבית המשפט בתל-אביב יפו סמכות מקומית ייחודית לדון בעניין. מוסכם כי עצם הרשמתם של הנוסעים במשרד נסיעות כלשהו ברחבי הארץ, לא תקנה סמכות שיפוט מקומית בבתי המשפט שבאזור שיפוטם מצוי משרד הנסיעות.
 
 
 
 
AVR שיווק ותפעול תיירות
אוסישקין 5/28 רמת השרון 47210 
 
 
 במקרה חרום ניתן להתקשר לטלפון 03-5477355  - מענה אנושי 24/7
 
 
צרו קשר למבצעים נוספים
תנאי שימוש באתר    |    מפת אתר    |    צור קשר    |    פרופיל חברה    |       |    יוון
AVR שיווק ותפעול תיירות    |    אוסישקין 5/28 רמת השרון 47210    |    טלפון: 03-5477355    |    פקס: 03-5477344    |    אימייל: Avr2009@bezeqint.net
You know what? I also like that I don't need to adjust the rolex replica date. If the watch has been sitting for a while and isn't wound, I like that setting it is faster and rolex replica more simple given that you just need to set the time (and not deal with AM/PM). I don't use the date on my watch all that much - even though I do appreciate the complication - and in this instance, I felt a degree of freedom to not have it in the rolex replica sale Submariner. Rolex watches are built with the precision of scientific instruments and they are among the rolex replica sale few watches that you can inspect with a magnifying glass and rolex replica sale still appreciate so many areas of perfection. Whether or not you are looking at the 18k white gold hands and hour markers (which are tarnish resistant), or the polishing on the steel case, Rolex does its best to replica watches sale imbue a product like this with a real sense of perfection.